„Kartu už sveikatą“: Medicines for Europe, kurios asocijuota nare yra ir Vaistų gamintojų asociacija, pradeda kampaniją, skirtą atkreipti dėmesį į tai, kad pacientams būtų užtikrintas vienodas vaistų prieinamumas visose Europos Sąjungos valstybėse.

„Kartu už sveikatą“ realizuoja viziją, paremtą stipria farmacijos politika Europoje.
• Kampanija paremta keturiais pagrindiniais principais: suteikti visiems pacientams vienodas teises į vaistus; tvirta ir reaguojanti reguliavimo sistema; lyderystė gamyboje ir sveikatos apsaugos bei priežiūros bendruomenės įgalinimas pagerinant terapines alternatyvas.
• Medicines for Europe kviečia Europos Sąjungą partnerystei, kuria būtų įgyvendintas pažadas plėtoti generinius, biopanašius ir pridėtinę vertę turinčius vaistus Europoje.

Medicines for Europe pristatė farmacinės politikos viziją prieš rinkimus Europoje. „Kartu už sveikatą“ akcentuoja generinių, biopanašių ir pridėtinę vertę kuriančių vaistų pramonės svarbą reikšmingai prisidedant prie tvarios sveikatos sistemos visiems pacientams.

Komentuodamas kampaniją Medicines for Europe generalinis direktorius Adrian van den Hoven komentavo, kad rinkimai Europos Sąjungoje yra galimybė pagerinti sveikatos apsaugą visoje Europoje. Europos Sąjunga gali padaryti daugiau siekdama užtikrinti visiems pacientams vienodas teises į vaistus. Mūsų pramonė yra pasiruošusi kalbėtis su Europos Sąjunga, nacionalinėmis vyriausybėmis ir suinteresuotomis šalimis, kad tai realiai įvyktų.

Plačiau apie politikos prioritetus www.medicinesforeurope.com/together4health