Tikslai

  • Skatinti kuo didesnį vaistų prieinamumą ir kompensavimą pacientams.
  • Siekti, kad vaistai būtų skiriami ir kompensuojami pagal ligos indikacijas.
  • Siekti, kad gydytojas ir pacientas turėtų teisę rinktis iš plataus kompensuojamųjų vaistų sąrašo.

Vertybės

ETIKA

Asociacijos narės – tarptautinės farmacijos kompanijos ir jų atstovybės, rinkodaros teisių turėtojos, kurios savo veikloje vadovaujasi aukščiausiomis etikos vertybėmis ir standartais. Tai atsispindi veikloje su gydytojais, pacientais, partneriais.

KOKYBĖ, EFEKTYVUMAS IR SAUGUMAS

Asociacijos nariai – farmacijos kompanijos kelia ypač didelius kokybės, efektyvumo ir saugumo reikalavimus. Jų gaminami vaistai atitinka visus Europos Sąjungos ir Lietuvos teisės aktuose keliamus ir registracijai būtinus reikalavimus.

SKAIDRUMAS

Asociacijos narių bendradarbiavimas grįstas informacijos atskleidimu ir dalinimusi, o informacija gydytojams ir pacientams apie vaistus teikiama laikantis aukščiausių etikos standartų. Teikiame visuomenei informaciją apie gerąją farmacijos praktiką, pasiekimus ir naujoves.

TVARUMAS

Asociacijos narės savo veikla siekia tvarios sveikatos apsaugos sistemos, kurioje gydytojui ir pacientui būtų kuriama pridėtinė vertė.

BENDRADARBIAVIMAS

Esame atviri idėjoms ir su didele atsakomybe atstovaujame savo pamatines vertybes ir principus siekdami sveikatos apsaugos ir vaistų politikos tvarumo, pacientų ir gydytojų gydytojų gerovės. Dėl šių priežasčių efektyviai bendradarbiaujame su valstybės institucijomis, esame kviečiami ir dalyvaujame bendrose darbo grupėse ir teikiame siūlymus rengiamiems teisės aktams.

© Copyright - VGA

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba nesutikę naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku