Asociacijos įstatai

Vaistų gamintojų asociacija veikia pagal LR asociacijų įstatymą ir savo veikloje vadovaujasi Visuotiniame asociacijos narių susirinkime patvirtintais įstatais. Asociacijos valdyba yra kolegialus organas, kurį sudaro 7 nariai, išrinkti Asociacijos narių.

Valdyba

Darius Sinkevičius

Pirmininkas

KRKA

Aušra Aliukonienė

Pirmininko pavaduotoja

Mylan

Justinas Poderis

Valdybos narys

GLIMSTEDT

Giedrė Bieliauskaitė

Valdybos narė

Accord Healthcare

Irena Karašauskienė

Valdybos narė

TEVA

Saulius Žemaitis

Valdybos narys

Amicus Pharma

Laisvida Krušienė

Valdybos narė

Sandoz

Etikos kodeksas

Vaistų rinkodaros etikos kodeksas, kurio sudėtine dalimi yra ir Atskleidimo kodeksas, yra priimtas 2014 ir 2013 m. atitinkamai visuotiniuose narių susirinkimuose savo noru sutarus VGA ir IFPA (inovatyvios farmacijos pramonės asociacijos). Kodeksas taikomas kompanijoms, vykdančioms vaistų rinkodarą Lietuvoje.

Vaistų rinkodaros etikos kodeksu siekiama užtikrinti, kad farmacijos kompanijos reklaminę veiklą vykdytų tinkamai, vengtų nesąžiningos praktikos ir galimų interesų konfliktų su sveikatos priežiūros specialistais bei laikytųsi visų galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų.

Kodekso priežiūrą vykdo komisija, kurią sudaro po tris iš kiekvienos asociacijos deleguotus narius. Komisijai vadovauja pirmininkas.

Vaistų rinkodaros etikos kodeksas
Etikos kodekso dažniausiai užduodami klausimai
Vaistų rinkodaros etikos komisija Priedas A
Rekomendacijos interneto svetainėms Priedas B

Santykių tarp farmacijos pramonės ir pacientų organizacijų etikos kodeksas Priedas C
SPS ir SPO INFORMACIJOS ATSKLEIDIMO KODEKSAS Priedas D
SPS / SPO INFORMACIJOS ATSKLEIDIMO KODEKSo Dažniausiai užduodami klausimai
© Copyright - VGA

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba nesutikę naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku