Vaistų gamintojų asociacijai, kuri vienija Lietuvoje veikiančias farmacijos kompanijas, nuo sausio vadovauja Genutė Voverienė. Ji pakeitė iki šiol laikinai asociacijos direktorės pareigas ėjusią Laisvidą Krušienę, kuri toliau tęs pradėtą darbą kaip asociacijos valdybos pirmininkė. Naują valdybą asociacija dvejų metų kadencijai išsirinko pernai.

G. Voverienė yra sukaupusi ilgametę vadovavimo patirtį: pastaruoju metu dirbo įmonėje „Roche Diagnostics Baltic“, kur buvo atsakinga už atitikties, kokybės ir verslo rizikos valdymo skyrių, anksčiau – prekybos tinklo „Rimi Baltic“ vadovų komandoje, taip pat vadovavo globalios kompanijos kokybės ir reguliavimo departamentui Švedijoje. G. Voverienė turi darbo patirties griežtai reguliuojamose pramonės šakose, yra apsigynusi biomedicinos mokslų daktaro laipsnį.

„Pastaruoju metu farmacijos pramonė susiduria su didžiuliais iššūkiais. Todėl Vaistų gamintojų asociacijos vardu tikiuosi tęsti bendradarbiavimą su šalies institucijomis ir kartu ieškoti sprendimų, kurie padėtų reaguoti į sudėtingą šiandieninę situaciją. Tik bendras darbas, operatyvi reakcija į kylančias problemas bei konkurencijos kliūčių šalinimas užtikrins geresnį vaistų prieinamumą pacientams Lietuvoje. Stebime geruosius pavyzdžius kitose Europos valstybėse, kurios peržiūri ir keičia savo vaistų politiką, siekdamos apsisaugoti nuo vaistų tiekimo sutrikimų. Turime neatsilikti ir taip pat siekti sistemos tvarumo ir rūpintis savo šalies gyventojų sveikata“, – sako asociacijos direktorė G. Voverienė.

VGA direktorė G.Voverienė